מתנות לשנה של זוגיות
0 cloud
18,2020 מרץ
כיצד חוגגים את חג האהבה בתרבויות ועמים שונים
0 cloud
24,2019 יוני
יום הולדת לאמא ברכה
0 cloud
18,2020 מרץ
רעיונות לחגוג את יום הנישואין
0 cloud
15,2019 מאי
מתנה לאמא בת 60
0 cloud
18,2020 מרץ
תכשיטים מעוצבים
0 cloud
18,2020 מרץ
מתנה ליולדת
0 cloud
18,2020 מרץ

תינוק קטן שמגיע למשפחה הוא המתנה הכי טובה שאפשר לקבל. ההתרגשות רבה למראה הרך הנולד והחיוך המאושר על פניה של האם הטרייה, שמגולמים ברגע אחד מזוקק של אושר טהור. מה טוב שאת הרגע הזה ניתן לנצור באבן חן מדהימה ביופיה. כן, אצלנו בתכשיטי ננו תוכלו להפתיע את היולדת המאושרת במגוון מתנות לידה מרגשים ונוצצים, עם הקדשה אישית וברכה לבבית וייחודית.

 

כאשר קרובת משפחה או חברה טובה יולדת בן או בת, אנו נוטים להתחבט בשאלה איזה מין סוג מתנה יכול להתאים לה ולשקף את ההתרגשות ואת האהבה שבאים לידי ביטוי בתשעת חודשי ההריון, באהבה בן בני זוג שמולידה פרי בטן, ובלידה עצמה – נס בריאה שהוא חלק משרשרת קיום ארוכת שנים אבל גם מאורע מופלא וייחודי בפני עצמו, רגע פרטי של משפחה שגדלה ומתפתחת. ואם בשרשרת קיום עסקינן, מתנה ליולדת יכולה להיות לא אחרת מאשר שרשרת יפהפייה עם ברכה חרוטה המוקדשת באופן אישי ליולדת. בין אם מדובר בהענקת מתנה ליולדת בת ובין אם בהענקת מתנה ליולדת בן. מין היילוד יכול לבוא לידי ביטוי בגוון התכשיט, כחול או אדום, אך ניתן גם לבחור בצבעים אחרים ובעיטורים מסוגים שונים וצורות שונות. כך, למשל, אפשר לרכוש מתנות לידה עם ברכות אישיות אשר חרוטות על גבי תליונים שעשויים מאבנים יקרות, שקופות כיהלום וחזקות כספיר, עם משפטים חרוטים בזהב טהור 24 קראט – הקדשות אישיות ומיניאטוריות וברכות מן המוכן. 

 

מתנה ליולדת, כזו שתישאר זמן רב על צווארה ותזכיר לה את הרגע המאושר בחייה, משלבת תכשיט מקורי ומרהיב ביופיו וברכה אישית או אפילו פסוק מתפילה. הלידה היא הליך מרגש שמחבר אותנו אל נפלאות הקיום האנושי. לכן, אצלנו ב- ננו תכשיטים, ניתן למצוא מגוון רחב של תליונים בצורות שונות אשר מקושרות ליהדות ולאמונה – חמסה, תליון בצורת ספר תפילה קטן או שרשרת מגן דוד – עם פסוקים מהתפילה ומהקבלה או משפטים רוחניים המחברים בין הרוח לבין החומר. אם אתם מחפשים מתנה ליולדת בן או מתנה ליולדת בת, תליונים מן הסוג הזה יהוו את המתנה המושלמת, שהרי מתנה ליולדת היא לא רק תכשיט. מתנה ליולדת היא גם ברכה מעצימה. וכאשר שניהם מגולמות ביחד באותה מתנה, הנתינה גדולה כפליים ומשמעותית הרבה יותר.

יש לך שאלה? מלא/י פרטים
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
יום הולדת 40 לבעל
18,2020 מרץ
0
קרא/י עוד
שרשרת חמסה כסף
18,2020 מרץ
0
קרא/י עוד
מתנות טו באב
18,2020 מרץ
0
קרא/י עוד
רעיונות ליום נישואין ראשון
18,2020 מרץ
0
קרא/י עוד
לרכישת גיפט קארד card

מתנה אמיתית, היא מתנה שאת שוויה לא ניתן להעריך בכסף

משלוחים חינם בארץ ובחו"ל
כולל זכוכית מגדלת מתנה
עד 30 יום החזר כספי מלא
  • צור קשר
  • כתובת החנות: רבי יוחנן 6 שוק הפשפשים. יפו

  • 1700-55-61-66מרכז הזמנות