חיפוש

לכבוד יום האהבה שנת 2023 – הנחה של 14% על כל המוצרים באתר! הקלידו קוד קופון Love1402. בתוקף עד ה-14/2

חוגגים את יום האם עם עד 30% הנחה על כל קולקציית יום האם שלנו!​​

מתנה ליום הולדת 30 לגבר

מתנה ליום הולדת 30 לגבר - המתנה המושלמת עבורו | ננו תכשיטים

בכל פעם שאנו מגיעים ליום הולדת עגול זוהי הזדמנות עבור הגברים להסתכל על הדברים; להודות על מה שהיה, ולהתרגש לקראת מה שיהיה. ולמרות שגיל 30 נשמע מפחיד, עדיין כל החיים לפניכם וצפויות לכם עוד הרבה הפתעות.

ואם יש לכם חבר או בן משפחה שחוגג בקרוב שלושים, זוהי ההזדמנות להעניק לו מתנת יום הולדת בעלת משמעות.

זוהי תקופה שבה הגברים מתחילים להעריך את הדברים החשובים בחיים, את הדברים שיש להם משמעות והם מעבר להנאה רגעית. ולכן זוהי גם הזדמנות להעניק להם מתנה שיש לה משמעות עמוקה.

עזבו אתכם מכל מיני גאדג׳טים וטרנדים, מתנה ליום הולדת 30 לגבר צריכה להיות שונה ומיוחדת. זהו הזמן לתכשיט גברי ובעל משמעות.

מתנה לגבר ליום הולדת 30

תכשיטים, בתנאי שהם בעלי עיצוב גברי המתאים לטעמו של הגבר, יכולים להיות רעיון מעולה כאשר מחפשים מתנה לגבר ליום ההולדת. יכולה להיות להם אמירה רומנטית, ואלו הם כמובן מסוג התכשיטים שבת הזוג תעניק לגבר שלה.

אך ישנם גם תכשיטים בעלי משמעות רגשית ולאו דווקא רומנטית. כאלו אשר ההורים או חברים עשויים להעניק לגבר החוגג את יום ההולדת.

אולי הגבר נמצא ביחסי זוגיות ואולי לא, אבל מה שבטוח שהוא זקוק למתנה שתיתן לו השראה, מתנה שתחבר אותו לשורשים ותעורר אצלו את תעצומות הנפש לקראת העתיד.

אומרים שבכל מתנה הכוונה היא מה שחשוב. אבל כאשר מזמינים את הגבר לארוחה במסעדה או כל מתנה בסגנון, לאחר יום או יומיים שוכחים את הכוונה. המתנות הללו נעלמות ונשכחות. ובכך תכשיטים שונים מכל יתר המתנות. אפשר להגיד כי הם נצחיים, ולא מוצר המתכלה במהרה או פשוט נשכח בחלוף הטרנד.

ולא רק שתכשיט הוא על זמני, גם אופן השימוש בו מאפשר לגבר תמיד לזכור את מי שהעניק לו את המתנה. בין אם זו מתנה שקיבל מבת הזוג, מהורים או חברים קרובים – הוא תמיד ירגיש מוקף באהבה.

מתנה ליום הולדת 30 לגבר - המתנה המושלמת עבורו | ננו תכשיטיםמתנה ליום הולדת 30 לגבר, צמיד גברים שחור עם התנך דגם בולדר

תכשיטים מומלצים לגבר

הם נצחיים, הם אישיים, הם מרגשים, מיוחדים וגם שימושיים. כך שבאמת אין שום ספק, תכשיט הוא המתנה המתאימה לגבר החוגג את יום הולדתו השלושים. ועכשיו רק נותר לכם לבחור את התכשיט המתאים לסגנונו.

נכון, כדאי שתבינו את טעמו האישי של הגבר, ותבחרו עבורו משהו שהוא מרגיש איתו בנוח. ישנם גברים המרגישים בנוח עם תכשיטים גדולים ובולטים, אחרים ירצו משהו קצת יותר עדין.

אבל בחירה נכונה של תכשיט היא לא רק עניין של עיצוב חיצוני. הצד השני של המטבע הוא המשמעות שמבטא התכשיט. והשילוב של כוונה, משמעות ועיצוב חיצוני יוצרים את השלמות.

אם אתם מחפשים רעיונות גדולים ובעלי משמעות, אנו ממליצים לנסות את קולקציית התכשיטים הייחודית של ננו תכשיטים. קולקציה הכוללת תכשיטים בעלי משמעות המבטאים אמונה ושורשים. וכמובן… גם נראים נהדר.

מתנה ליום הולדת 30 לגבר - המתנה המושלמת עבורו | ננו תכשיטים

מתנה ליום הולדת 30 לגבר, שרשרת חץ עם התנ”ך דגם חץ שלוח

מה היה לנו במאמר?
0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה כרגעחזרה לחנות