חיפוש

לכבוד יום האהבה שנת 2023 – הנחה של 14% על כל המוצרים באתר! הקלידו קוד קופון Love1402. בתוקף עד ה-14/2

חוגגים את יום האם עם עד 30% הנחה על כל קולקציית יום האם שלנו!​​

מתנה ליום נישואין לגבר

כאשר חושבים על מתנות ליום נישואין, בדרך כלל חושבים על תכשיטים, ויש לכך סיבות טובות. לתכשיטים ישנה סמליות גדולה והם המתנה האידאלית עבור ימי נישואין. אך מתנה ליום נישואין לגבר יכולה להיות דבר מאתגר, זאת מכיוון שגברים רבים אינם אוהבים להשתמש בתכשיטים.

החדשות הטובות הן שישנם תכשיטים המתאימים לגברים. תכשיטים בעלי עיצובים גבריים אותם הגברים ישמחו לענוד, אפילו אלו שבדרך כלל לא עושים זאת.

אבל למה דווקא תכשיטים?

יש הרבה מתנות שאפשר להעניק לגבר, מחפצים שונים הקשורים לתחביביו ותחומי העניין שלו, ועד חוויות ובילויים שהגבר אוהב. אלו הן אכן מתנות טובות, אך פחות מתאימות למאורע משמעותי כמו יום הנישואין.

יום הנישואין הוא תזכורת למחויבות הזוגית ולכל המשמעות של חיי הנישואין. כך שמנוי לחדר הכושר או משהו בסגנון לא בדיוק מסמל את המחויבות הזוגית. אלו יכולות להיות מתנה המתאימה למאורע אחר, אך פחות ליום הנישואין.

תכשיטים הם המתנה המושלמת ליום הנישואין. זאת מכיוון שהם באופן טבעי סימן לעמידות ונצחיות. והם סוג של אות אותו אנו עונדים על גופינו, ותמיד זוכרים את הקשר הזוגי המחייב. זוהי תזכורת אישית למחויבות הזוגית, וזה גם משהו אותו הגבר מציג בגאווה. תאמיני או לא, הגבר מתרגש לקבל ממך מתנה.

תכשיטים בעלי משמעות שמתאימים לגברים

לפני הכל, המשמעות של התכשיט נובעת מתוך הכוונה שלך כאשר את מעניקה לגבר את התכשיט, וזהו אולי הדבר הכי חשוב. אך על מנת להעצים את המסר, ננו תכשיטים מציעה קולקציה עשירה של תכשיטים לגברים המתאימים ליום הנישואין. לצד העיצובים המרהיבים, בכולם מוטמעים מסרים בעלי משמעות היכולים להאדיר את משמעות הכוונה.

לצורך העברת המסרים, ננו תכשיטים משתמשים בטכנולוגיות ייחודיות שמאפשרות הטבעות זהב זעירות המלאות במסרים של אהבה. רק דמייני להעניק לגבר שלך תליון ובו כתוב ׳אני אוהבת אותך׳ ב 120 שפות! וזו רק דוגמה אחת למגוון האפשרויות שיכולות להתאים בתור מתנה ליום נישואין לגבר, או בכלל בתור מתנה רומנטית.

משמעות עמוקה עם שיבוץ ננו תנ“ך

לצד העיצובים המרהיבים וכל התכשיטים הרומנטיים, ניתן למצוא גם תכשיטים בעלי תוספת יוצאת דופן המעניקה להם משמעות רוחנית הנובעת מתוך שילוב ספר התנ“ך על התכשיט. אנו עושים זאת באמצעות טכנולוגיות ייחודיות אשר פותחו בישראל, ובאמצעותן כל ספרי התנ“ך הוטבעו על שבב זעיר. וכך ספר התנ“ך משתלב בעיצוב התכשיט ומעניק לו אופי רוחני ומשמעות על זמנית. וכמובן ישנן אפשרויות עיצוביות שונות המתאימות לגברים. העיצובים מגיעים בזהב, כסף או פלדת אל חלד יוקרתית. ולעתים משולבים עם אבני אוניקס שחורות המעניקות להן מראה דרמטי ומרהיב.

מתנה שכזו תאפשר לכם לחגוג את יום הנישואין ולזכור את המשמעות העמוקה שלו. זוהי הזדמנות להגיד תודה על השנים, ולהעמיק את הקשר ולחזקו לקראת השנים הבאות. כאשר התכשיט תמיד ישמש כאות תזכורת לאהבה והמחויבות.

מה היה לנו במאמר?
0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה כרגעחזרה לחנות