חיפוש

לכבוד יום האהבה שנת 2023 – הנחה של 14% על כל המוצרים באתר! הקלידו קוד קופון Love1402. בתוקף עד ה-14/2

חוגגים את יום האם עם עד 30% הנחה על כל קולקציית יום האם שלנו!​​

מתנה מקורית לאישה בת 50

מתנה לאישה בת 50 | ננו תכשיטים

מחפשים מתנה מקורית לאישה בת 50? נכון, הדבר יכול להיות מאתגר למדי.

גיל 50 הוא גיל יפה ובעל משמעות רבה. זוהי כבר אישה בשלה שטעמה מהחיים, ויודעת להעריך את הדברים האמיתיים שיש להם ערך ומשמעות. ובסופו של דבר אלו הן החברויות רבות השנים והקשרים האישיים שרקמה.

וסביר להניח כי בגיל הזה באמת שכבר יש לה הכל. בוודאי יש לה מגירת תכשיטים מלאה בתכשיטים, ובכל אחד יש זכרונות מתוקים. ובטח שלא חסרים לה כלי בית, כלי מטבח או נעליים.

אבל בכל זאת מגיעה לאישה מתנה מיוחדת לחגוג את האירוע המשמעותי. מתנה שתשקף את המשמעות שכל כך חשובה בגיל הזה.

מתנה לאישה בת 50 שרשרת אהבת עולם אהבתיך עם יהלומים | ננו תכשיטים

מתנה לאישה בת 50 שרשרת אהבת עולם אהבתיך עם יהלומים

זוהי צריכה להיות מתנה בעלת משמעות עמוקה, מסוג הדברים שיכולים לעורר השראה ולחזק את מקבלת המתנה מבפנים. משהו שיגרום לה להסתכל אחורה, לראות את הטוב ואת הרע שהיו בדרך, ולקבל את הכל בפרופורציה הנכונה. משהו שילווה את האישה בכל יום, ותמיד יזכיר לה את הכוח הפנימי.

האם תכשיט הוא מתנה מקורית?

האם תכשיט הוא מתנה מקורית לאישה בת 50, או שמדובר במשהו בנאלי? התשובה היא כן, ולא !

בוודאי שהאישה מחזיקה בקופסת תכשיטים עשירה ומגוונת. אך האם אתם מתכננים להעניק לה סתם עוד תכשיט לאוסף, או משהו שיש בו אמירה ומשמעות מיוחדת?

אם סתם בחרתם תכשיט בחנות התכשיטים, כי הוא נראה לכם יפה ומתאים לטעמה האישי – כנראה שזהו יהיה סתם עוד תכשיט לאוסף. אם קלעתם לטעמה, היא בוודאי תעריך אותו ותשמח באותו הרגע. אבל זכרו כי אתם מכוונים גבוה!

אתם מחפשים אחר מתנה שבאמת תרגש מעומק הלב, ותעניק השראה בכל פעם מחדש. ומסתבר שישנם תכשיטים שיודעים איך לעשות את זה. תכשיטים שיש בהם הרבה כוונה ומשמעות שהיא מעבר לגבולות הזמן.

תכשיטים בעלי משמעות

אם הינכם מחפשים אחר תכשיטים בעלי משמעות, אנו רוצים להפנות אתכם לקולקציית התכשיטים של ננו תכשיטים. קולקציה שיש בה הרבה מאוד סמליות, ובמידה רבה היא ביטוי של כל הערכים היפים שתרצו לבטא במסגרת המתנה.

הם יפים ומעוצבים, נשיים ואלגנטיים, אבל זוהי רק הנראות החיצונית של המשמעות העמוקה שיש בכל תכשיט ותכשיט. בכל עיצוב ישנה סמליות גדולה, אשר בדרך כלל לקוחה מתוך המסורת היהודית. כמו למשל סמלים הכוללים ציטוטים מן המקורות וסמלים יהודיים.

באמצעות אותם תכשיטים יפים תוכלו להביע אהבה, אכפתיות, חיבה, געגועים וכל רגש חיובי שבאמת יש לו משמעות.

מתנה לאישה בת 50 שרשרת תנך עם יהלומים דגם אליזבת | ננו תכשיטים

מתנה לאישה בת 50, שרשרת תנ”ך עם יהלומים דגם אליזבת

אך יש משהו ייחודי ויוצא דופן שבאמת מנציח את האהבה בזמן, ונותן לתכשיט משמעות שהיא מעבר לגבולות הזמן והמקום. בין התכשיטים המעוצבים תוכלו למצוא גם דגמים בהם משובץ שבב זעיר עליו נחרטו כל 24 ספרי התנ“ך במלואם.

התנ“ך משובץ אל תוך התכשיט בצורה אסתטית מושלמת. הוא אינו פוגע בנראות החיצונית, אלא משתלב בהרמוניה ונותן לכל תכשיט משמעות עמוקה יותר. והשילוב של הכל יחדיו יוצר שלמות.

מה היה לנו במאמר?
0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה כרגעחזרה לחנות