מזל שור 1, יפו העתיקה כתובת:
10-15 יום ו: 10-17 שעות פתיחת חנות: ימים א-ה:
053-546-1233 טלפון :
תכשיטים לאישה ליום הולדת
0 cloud
18,2020 מרץ
מתנות לשנה של זוגיות
0 cloud
18,2020 מרץ
מתנה לאמא בת 60
0 cloud
18,2020 מרץ
מתנה מרגשת לגבר
0 cloud
18,2020 מרץ
שרשרת זהב לגבר סקירת שרשראות
0 cloud
23,2019 מאי
יום הולדת לאמא ברכה
0 cloud
18,2020 מרץ
מתנות לשבת חתן בר מצווה
0 cloud
18,2020 מרץ

הילד חוגג בר מצווה בקרוב? מזל טוב! הגיע הזמן לבחור לו מתנה מדהימה לכבוד בר המצווה שתישאר איתו גם לשנים הבאות. נהוג לתת לילד החוגג בר מצווה תליון מיוחד ויוקרתי עם השם שלו או עם ברכה מיוחדת. את התליונים לילד החוגג בר מצווה תוכלו למצוא באחד מאתרי התכשיטים המקצועיים ביותר בישראל. תכשיטים יוקרתיים מיוצרים היום בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת שימוש באבנים מיוחדות בשילוב כיתוב מזהב טהור. 

אם אתם רוצים שהילד יבחר בעצמו את התכשיט לכבוד בר המצווה, הוא יוכל לעשות זאת באמצעות בחירה מקטלוג אונליין של חנות התכשיטים. הקטלוג מכיל מגוון רחב ומיוחד של תכשיטים לכבוד חגיגות בר מצווה, הכוללים חריטה ייחודית של התנ”ך בטכנולוגיית ננו מתקדמת ושרשראות מגן דוד יוקרתיות עם ברכות ותפילות מהמסורת היהודית הנפלאה. 

אם תכננתם למצוא מתנות לשבת חתן בר מצווה, תכשיט יוקרתי יהיה בהחלט אחת מהן. 

רעיונות למתנה לבר מצווה

אם אתם מחפשים רעיונות למתנה לבר מצווה, כדאי לכם לחשוב על תכשיט שיסמל את המעבר של הילד שלכם מילדות לבגרות. שרשרת קבלה עם תפילת ‘אנא בכוח’ ותליונים עם ציטוטים חשובים מהתנ”ך כמו ‘ואהבת לרעך כמוך’ המגיע מהספר ויקרא, יחברו את הילד שלכם למסורת ישראל וברגע שהוא יענוד את התליון על צווארו, זה יהיה חלק בלתי נפרד ממנו מעתה והלאה.

מתנה לבר מצווה לאחיין

אם האחיין שלכם חוגג יום הולדת 13 בקרוב, תוכלו למצוא לו מתנה נפלאה בצורת תליון יוקרתי ומרהיב. לעיתים יש קושי במציאת מתנה לבר מצווה לאחיין המתאימה בדיוק לאירוע המרגש והחשוב הזה. לכן, בחירה בתכשיט המיוצר במיוחד לאירוע בר מצווה, תיהיה הבחירה האידאלית. 

מתנות לבר מצווה דתי בחיפוש אחר מתנות לבר מצווה דתי, תוכלו למצוא את התכשיטים המיוחדים לבר מצווה של ננו תכשיטים NANO Jewerly. ננו תכשיטים NANO Jewerly מייצרים עבורכם תכשיט מושלם לכבוד בר מצווה דתי או מסורתי אשר ימלא את חתן בר המצווה באושר רב. תכשיטי בר המצווה כוללים תליונים ייחודיים עם תפילות, ברכות ומילים רוחניות אשר ישפרו את החוסן המנטלי של הילד שלכם בהגיעו לגיל הבגרות. 

מתנות לשבת חתן בר מצווה של החנות ננו תכשיטים NANO Jewerly

ננו תכשיטים NANO Jewerly מציעים לכם מבחר רב של מתנות לשבת חתן בר מצווה, המיוצרים במעבדה ייחודית בישראל באמצעות טכנולוגיה מתקדמת לייצור תכשיטים. 

כל תכשיטי בר המצווה של ננו תכשיטים NANO Jewerly מיוצרים מחומרים איכותיים ביותר בכדי שיוכלו לשמש את הילד שלכם לשנים הבאות ואף להעביר את התכשיט המיוחד לילדים שלו בעתיד כשהם יגיעו לגיל מצוות. 

 

יש לך שאלה? מלא/י פרטים
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
תכשיטים לאישה ליום הולדת
18,2020 מרץ
0
קרא/י עוד
מתנות טו באב
18,2020 מרץ
0
קרא/י עוד
תכשיטים מעוצבים
18,2020 מרץ
0
קרא/י עוד
שרשרת זהב לגבר סקירת שרשראות
23,2019 מאי
0
קרא/י עוד