חיפוש

לכבוד יום האהבה שנת 2023 – הנחה של 14% על כל המוצרים באתר! הקלידו קוד קופון Love1402. בתוקף עד ה-14/2

חוגגים את יום האם עם עד 30% הנחה על כל קולקציית יום האם שלנו!​​

מתנת גיוס מקורית

מתנת גיוס מקורית - מתנה למתגייס | ננו תכשיטים

מחפשים מתנת גיוס מקורית לבן, הבת, הנכדה? נראה שמצאנו את המתנה המושלמת – תכשיטים מעוצבים ובעלי משמעות וסמליות המתאימה בדיוק לרגע הזה.

הגיוס לצה״ל הוא אחד המאורעות המשמעותיים והמרגשים ביותר בחייהם של בני הנוער ההופכים לגברים ונשים. וכמובן זהו אירוע מרגש להורים ולכל המשפחה, אירוע שיש בו ערבוב של רגשות – גאווה רבה, וגם חשש לשלומם של הילדים.

לקראת הגיוס לצה“ל אנו נוהגים להשקיע הרבה על מנת שלא יחסר לילדים כלום בצבא. שיהיו להם גרביים ותחתונים, וכל אותם האביזרים שהם לוקחים לטירונות. אך לצד הדברים הפרקטיים והשימושים, צריך גם מתנת גיוס מקורית. משהו שהוא לא רק חפץ שימושי, אלא בעל משמעות.

מתנות לגיוס הן דבר חשוב מאוד, גם למשפחה והחברים וגם לחיילים והחיילות שנמצאים עכשיו אי שם בבסיסי צה“ל. באמצעות מתנה בעלת משמעות, החיילים והחיילות יכולים לזכור את בני משפחותיהם וחבריהם שאוהבים אותם.זה יתן להם כוח ברגעים הקשים. זה יזכיר להם את השליחות החשובה שהם עושים בשמירה על המדינה ועל ביטחון משפחותיהם.

וישנן גם מתנות יפות ובעלות משמעות המעניקות השראה, וממלאות את החיילים והחיילות באמונה ותקווה.

לצערנו, המציאות הביטחונית של מדינת ישראל שוב טפחה על פנינו בצורה קרה ומזעזעת. והדור הצעיר שקיווינו שלא ידע עוד מלחמות, הוכיח שהוא יודע לעמוד במשימה. ולכן אנו רוצים לחזק את המתגייסים במתנות בעלות משמעות, מתנות שיכולות לספק להם הגנה, תקווה וחיבור על הזהות והאדמה.

מתנת גיוס מקורית - מתנה למתגייס | ננו תכשיטים

מתנת גיוס מקורית, דיסקית ברכת הכהנים עם כל התנ”ך

תכשיטים למתגייסים

כאשר מחפשים מתנות לגיוס, מעבר לכל האביזרים הפרקטיים, תכשיטים הם המתנה הסמלית ביותר. הם יכולים להתאים לנשים ולגברים, ובאמצעות עיצוב נכון הם יכולים לספק הרבה מאוד השראה.

זה תמיד מרגש לקבל תכשיט, מכיוון שזוהי מתנה על זמנית בעלת סמליות גדולה. ותכשיטים הם תמיד זיכרון לאנשים אהובים ורגעים מיוחדים, מסוג הדברים שאנו נוצרים בלבנו לנצח. וכל זה הופך אותם למתנה המושלמת עבור המתגייסים.

לא חסרים תכשיטים בעלי עיצובים יפים, אך כדאי לחפש את אלו שבאמת מבטאים משהו ייחודי, משהו שקשור לזהות הלאומית שלנו ויכול להתאים לאותו מעמד מיוחד – היום שבו הילדים פורשים כנפיים ונקראים אל הדגל. כיום ניתן למצוא תכשיטים מרהיבים בעלי מוטיבים ובעלי משמעות המתאימים במיוחד לרגע הזה.

אחת המתנות היפות שראינו, ובאמת יכולה להיות מושלמת לחיילים קרביים, היא תכשיט המעוצב בצורת דיסקית ועליו חרוטה ברכת הכהנים. אך זה עוד לא הכל, אל תוך התכשיט שובץ שבב זעיר שעליו חרוטים כל 24 ספרי התנ“ך.

השילוב בין התכשיט לבין ספר הספרים שאיחד את עם ישראל במשך דורות, הופך את התכשיט לקמע לצורך הגנה. הוא תמיד יזכיר לחיילים את הבית, את ההורים, המשפחה והחברים.

וישנם עוד תכשיטים רבים, בעלי עיצובים נשיים וגבריים, אשר גם הם משלבים את ספר התנ“ך, לצד מוטיבים אחרים. כולם יכולים להתאים לגיוס.

מתנת גיוס מקורית - מתנה למתגייס | ננו תכשיטים

מתנת גיוס מקורית, שרשרת מגן דוד עם כל התנ”ך דגם ישראל

מה היה לנו במאמר?
0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה כרגעחזרה לחנות