חיפוש

לכבוד יום האהבה שנת 2023 – הנחה של 14% על כל המוצרים באתר! הקלידו קוד קופון Love1402. בתוקף עד ה-14/2

חוגגים את יום האם עם עד 30% הנחה על כל קולקציית יום האם שלנו!​​

צמיד עם משמעות

צמיד עם משמעות - מתנה מושלמת להעניק למישהו אהוב | ננו תכשיטים

נראה כי החיים הם חיפוש מתמיד אחר המשמעות. והאמת, כאשר הנפש מחפשת משמעות, זהו סימן לבגרות. המשמעות נותנת לנו כוח ועוצמה פנימית, ואנו מייחלים שתהיה משמעות בכל דבר שאנו עושים.

וישנן צורות שונות לבטא משמעות בחיינו, לרבות באמצעות התכשיטים שאנו עונדים או מעניקים לאחרים. וזכרו, משמעות היא עניין דו צדדי. אם יש משמעות אמיתית ברגע הנתינה, יש גם משמעות ברגע הקבלה.

תכשיטים עם משמעות הם תכשיטים שיש בהם אמירה חזקה המורכבת מהכוונה שיש מאחורי המתנה, וגם מהאופי המיוחד של התכשיט והמוטיבים הסמליים שאנו יכולים למצוא בו. והדברים הללו נכונים בין אם אנו מעניקים מתנה לאדם יקר, ובין אם החלטנו להעניק לעצמנו תכשיט מיוחד.

לתת מתנה בעלת משמעות

לכל אחד מאיתנו יש את האנשים היקרים בחייו, אנשים שאנו אוהבים להיות בחברתם ואכפת לנו מהם. ולפעמים אנו שואפים להעניק להם מתנה בעלת משמעות על מנת לשמח אותם, ולהזכיר להם כמה הם חשובים בחיינו. לפעמים זוהי בת הזוג שחוגגת יום הולדת, לפעמים זה ”אח“ שלחם איתנו כתף אל כתף בצבא, או כל אדם יקר בחיינו.

הענקת תכשיטים, ומתנות באופן כללי, היא חלק בלתי נפרד מחיי החברה והמשפחה של בני האדם. וכולנו מבינים שיש לזה הרבה משמעות.

כפי שכבר אמרנו, המשמעות נובעת מתוך הכוונה ומתוך המוטיבים הסמליים שיש במתנה. ומהבחינה הזו תכשיטים הם המתנה המושלמת, כי הם נצחיים ומאפשרים לנו תמיד להתחבר לאותם הרגעים המרגשים ולאותם האנשים שאנו אוהבים בחיינו.

אך תכשיטים בעלי משמעות הם לא סתם תכשיטים יפים. חשוב לבחור תכשיטים שיש בהם סימבוליות המתאימה לנסיבות. ולמזלנו ישנם עיצובים רבים, שמלבד היופי, אנו יכולים למצוא בהם גם סמלים בעלי משמעות המתאימים לימי הולדת, אירועים רומנטיים ועוד אירועים בעלי משמעות בחיים.

צמיד עם משמעות לגברים | ננו תכשיטים

צמיד עם משמעות לגברים, צמיד תנך לגברים דגם גפן 3

לקבל מתנה בעלת משמעות

בין אם זה צמיד עם משמעות או תכשיט אחר, מקבל המתנה צפוי לשאוב ממנו הרבה מאוד השראה.

בכל פעם שהוא או היא יענדו את הצמיד הם תמיד יוכלו לחשוב על האדם היקר שהעניק להם את המתנה, וזה בדיוק מסוג הדברים שנותנים לנו ביטחון בחיים. ולא רק שנרגיש את הכוונה שהייתה מאחורי המתנה, אלא נוכל להתחבר למסרים היפים של התכשיט.

כיום ישנם תכשיטים בעלי עיצובים המלאים סמליות. לעתים אלו הם סמלים לאהבה, אפילו כאלו המבוססים על המקורות היהודיים. ולעתים ישנם סמלים אחרים בעלי משמעות רוחנית, כמו למשל צמיד עם ננו תנ“ך.

השילוב של ננו תנך הוא לא סתם טרנד פופולרי. הוא מעניק לתכשיט משמעות רוחנית של נצחיות ואמונה. וזהו ערך מוסף לכל תכשיט.

ולא לשכוח, אם בחרתם להעניק צמיד עם משמעות לאדם יקר עשו זאת בצורה מרגשת. צריך לדעת לבחור את המועד הנכון בשביל להעניק את המתנה. אפשר להוסיף כמה מילים מהלב, או לכתוב אותם על כרטיס ברכה.

צמיד עם משמעות לנשים | ננו תכשיטים

צמיד עם משמעות לנשים, צמיד יהלומים עם התנך דגם דיאנה

מה היה לנו במאמר?
0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה כרגעחזרה לחנות