חיפוש

לכבוד יום האהבה שנת 2023 – הנחה של 14% על כל המוצרים באתר! הקלידו קוד קופון Love1402. בתוקף עד ה-14/2

חוגגים את יום האם עם עד 30% הנחה על כל קולקציית יום האם שלנו!​​
פתח החנות של ננו תכשיטים

חברת ננו תכשיטים

ננו תכשיטים הינה חברת תכשיטים ישראלית יחידה במינה, אשר מפתחת ומעצבת תכשיטים המשלבים בין חדשנות, יופי ומשמעות. בעיצובי ננו תכשיטים מושקעת מחשבה רבה תוך הקפדה גבוהה על אותנטיות מקורות ההשראה בשילוב כשרון אמנותי בעל
מעוף. שיתוף הפעולה הייחודי בין מדענים, צורפים ומעצבים הפך את ננו תכשיטים לאחת מחברות התכשיטים המיוחדות בעולם.

ננו תכשיטים מקפידה על איכות מוצריה וכל תכשיט עובר תהליך בדיקת איכות קפדנית. רק פריטים שעמדו בסטנדרטים הגבוהים שלנו נשלחים ללקוחותינו.

ננו תכשיטים שואפת להפיץ מסרים וסמלים של אהבה שלום וסובלנות בין בני זוג, בין אדם לרעהו, ובין האדם לסביבתו. זו הסיבה שהשראת עיצובי ננו תכשיטים נגזרת מתרבויות דתות ואמונות מרחבי העולם. אין כמו לענוד על עצמנו תכשיט בעל ערך ומשמעות גדולים, שמדברים על אהבה, חיבור, סבלנות והדדיות.

זוהר עזרא מנכ"ל ננו תכשיטים

תודה לכם שבאת לקרוא עלינו ולהכיר את המותג של ננו תכשיטים, אני והצוות שלי נשמח תמיד לעמוד לרשותכם ולייצר לכם חוויה חדשה וחיובית.

על התכשיט

ננו תכשיטים היא חברה שמיישמת יכולות טכנולוגיות מהפכניות ליישומי עיצוב מרהיבים והטבעות על אבנים. הטבעת העיצוב עשויה זהב טהור (24 קראט). טכנולוגיית ההטבעה המהפכנית מאפשרת עיצובים מדהימים בעלי רזולוציה מרבית ומהווה פריצת דרך עולמית בתחומה. עובדה זו מאפשרת לשלב בעיצוב גרפיקות מיניאטוריות או טקסטים זעירים הניתנים לצפייה בעזרת זכוכית מגדלת המצורפת לכל פריט.

כל פריט נמכר ארוז בקופסת תכשיטים מהודרת הכוללת מלבד התליון גם זכוכית מגדלת יוקרתית (X10) ופלייר צבעוני. 

ננו תכשיטים על המפה

לקריאה נוספת אודות זוהר מנכ”ל ננו תכשיטים, איש ההשראה // זוהר עזרא

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה כרגעחזרה לחנות