חיפוש

לכבוד יום האהבה שנת 2023 – הנחה של 14% על כל המוצרים באתר! הקלידו קוד קופון Love1402. בתוקף עד ה-14/2

חוגגים את יום האם עם עד 30% הנחה על כל קולקציית יום האם שלנו!​​

שרשרת זהב לבן לגבר

גם גברים אוהבים להתקשט ולהיראות טוב, וגם הגברים משתמשים בתכשיטים. נכון, זה צריך להיות בדרך שלהם. ואם את מחפשת מתנה לגבר, חשוב שזה יהיה תכשיט בעל אופי גברי ובעל משמעות.

מהבחינה הזו שרשרת זהב לבן לגבר יכולה להתאים. ניתן למצוא שרשראות אלגנטיות בעלות עיצובים גבריים שקולעות בול למטרה. מסתבר כי שרשרת זהב לבן לגבר 14K זוכה לפופולריות רבה. היא פרקטית ומשתלבת עם כל לבוש חיצוני, והיא פשוט מדברת אל הגבר.

רק חשוב לזכור כי הגברים מחפשם יוקרה והופעה מרשימה, והם לא ימהרו לענוד סתם תכשיט. באמת חשוב לבחור משהו מתאים. תכשיט שעמוס במשמעות, אך גם משדר עצמה גברית ומאפשר לגבר לענוד אותו בהנאה.

תכשיט מתנה לגבר

שרשרת זהב לבן לגבר יכולה להיות מתנה המתאימה לכל מאורע. לפעמים זוהי מתנה ליום ההולדת או יום הנישואין, או סתם כאשר עוברים ציון דרך משמעותי בחיים. למשל זוהי יכולה להיות מתנה מעולה לחיילי צה“ל החוזרים הביתה משדה הקרב.

ניתן למצוא שרשראות במבחר עיצובים, וזהו לא רק עניין של סגנון אישי. בתוך כל עיצוב תוכלו למצוא ציטוטים וסמלים שונים, ובעזרתם ניתן להתאים את המתנה לנסיבות.

למשל אם זהו יום נישואין או יום האהבה, ניתן למצוא שרשראות המבטאות אהבה בצורה מיוחדת, למשל הכיתוב ”אני אוהבת אותך“ בשפות שונות. או אם זוהי מתנה ליום הולדת, זוהי יכולה להיות שרשרת עם סמל המזל האסטרולוגי. ויש עוד הרבה אפשרויות.

ואם תחפשו משהו המחבר אותנו אל הזהות ואל המקום – שרשרת מגן דוד ועוד סמלים יהודיים ולאומיים זוכים לפופולריות רבה בקרב הגברים. ובמיוחד בימים אלו שבהם הנסיבות מזכירות לנו את הזהות. זוהי מתנה מעולה למתגייסים, חיילים ואנשי כוחות הביטחון.

שרשרת עם כל התנך לגבר דגם ברק | ננו תכשיטים

שרשרת עם כל התנך לגבר דגם ברק

להביא משמעות לכל רגע בחיים

מבחר העיצובים מאפשר להעניק פתרון לכל אירוע חשוב ובעל משמעות. וזכרו כי המשמעות אינה מגיעה אך ורק מהעיצוב והסמליות שיש בו. המשמעות מגיעה מהכוונה שיש בהענקת המתנה.

בעזרת תכשיטים בעלי משמעות הגבר יוכל להרגיש בכל יום את אהובתו או בני משפחתו שהעניקו לו את המתנה. הוא תמיד יוכל להרגיש את נוכחתם ואת הרגעים היפים של החיים שנותנים לכל דבר משמעות.

זוהי תהיה השרשרת שאיתה ילך לכל מקום, גם כאשר זה לצבא או נסיעות ארוכות. השרשרת שתמיד תזכיר לו את הבית.

תכשיטים לגבר עם ננו תנך

שרשרת זהב לבן לגבר יכולה להשתלב עם עוד משהו ייחודי אשר יוסיף לה משמעות עמוקה עוד יותר, משמעות המאחדת את המתנה יחדיו עם הזהות והשורשים הלאומיים שלנו.

כיום ניתן למצוא שרשראות מעוצבות לגברים  הכוללות מוטיבים יהודיים, לרבות תכשיטי ננו תנ“ך. אלו כוללים את כל 24 ספרי התנ“ך בהטבעה זעירה אותה ניתן לראות רק באמצעות מיקרוסקופ.

ספר התנ“ך נמצא במרכז הזהות היהודית, ובמידה רבה מסמל את הנצחיות של העם היהודי. ובכך הוא מעצים את משמעות התכשיט ומעניק לגבר עצמה פנימית.

מה היה לנו במאמר?
0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה כרגעחזרה לחנות