חיפוש

לכבוד יום האהבה שנת 2023 – הנחה של 14% על כל המוצרים באתר! הקלידו קוד קופון Love1402. בתוקף עד ה-14/2

חוגגים את יום האם עם עד 30% הנחה על כל קולקציית יום האם שלנו!​​

תכשיטי קבלה לאישה

תכשיטי קבלה לאישה - תכשיטים עם משמעות | ננו תכשיטים

חלקנו עשויים לטעות ולחשוב כי תכשיטים הם אך ורק פריט אופנתי הנוגע למראה החיצוני. אך האמת שהתכשיטים יכולים להיות משהו הרבה יותר עמוק ובעל משמעות.

תכשיטים הם קודם כל סמל עבורנו, ולמען האמת זהו סמל בעל ריבוי משמעויות. חלק מהסמליות נובעת מתוך המאורע והנסיבות שבהן הגיע אלינו התכשיט. אולי מתנה מאדם יקר, או אולי בנסיבות מעניינות אחרות.

אך לעתים ישנם תכשיטים בעלי משמעות עמוקה יותר, משמעות המעניקה לנו עצמה וכוח פנימי. תכשיטים היכולים לספק לנו השראה בחיי היום היום, וממש לתת לנו כוח בכל רגע קשה של החיים.

ואי אפשר לדבר על משמעות מבלי לדבר על תכשיטי קבלה לאישה, תכשיטים שיש בהם סימבוליות המגיעה אלינו מעולם הקבלה היהודית ותורת הסוד.

תכשיטים בעלי משמעות

כולנו מחפשות אחר המשמעות ואחר העוצמה הפנימית. ולפעמים אנו מחפשות אחר הסמלים שיזכירו לנו את הכוחות הפנימיים, את הניצוץ האלוהי ושלכל דבר יש תכלית בעולם הזה.

החיים רצופי מהמורות וקשיים, אך מי שמחזקת את עולמה הפנימי זוכה למתנה הטובה ביותר. הכוח לעמוד חזקה מול כל שינויי החיים, מול כל קושי וכל צרה. ותמיד לשמור על התקווה והשלווה הפנימית.

תכשיטי יהדות לאישה מביאים את כל אותם סמלים יהודיים וסמלים קבליים, אל המקום הכי קרוב לנפש. בין אם זהו תליון על צווארך או צמיד על כף היד, הם תמיד יקרינו השראה, אמונה ותקווה.

וכמובן, אין זה אומר שאת צריכה להתפשר על ההיבטים העיצוביים. תכשיטי קבלה לאישה מקפידים גם על נראות חיצונית אטרקטיבית, היכולה להתאים לכל הופעה יומיומית וגם לאירועים מיוחדים בהם את מקפידה על לבוש. והם גם מגיעים במבחר עיצובים, היכולים להתאים לכל סגנון.

תכשיטי קבלה לאישה - תכשיטים עם משמעות | ננו תכשיטים

תכשיטי קבלה לאישה, שרשרת חמסה עם ע”ב השמות

סמלי הקבלה מביאים אור לחיינו

סמלי הקבלה הם רבים ובעלי משמעות עמוקה. וגם אם איננו מתעמקות בעולם הקבלה, אנו עדיין יכולות להרגיש את עצמת העומק הפנימי שיש בכל מילה ובכל אות.

זוהי יכולה להיות מתנה מרגשת לכל אדם שאוהבים, בין אם רוצים להעניק אותה לכבוד אירוע משמח, ובין אם זה לחזק אדם ברגעיו הקשים.

מתכשיטי אור האינסוף, ועד ע“ב השמות, ניתן למצוא אינספור תכשיטים יפים המשלבים מוטיבים קבליים. אך יש משהו יוצא דופן בקולקציית התכשיטים המשלבים ננו תנ“ך.

למי שלא מכיר, ננו תנך הוא פיתוח טכנולוגי ישראלי המאפשר להטביע את ספר התנ“ך בשלמותו על גבי שבב זעיר. הוא כל כך קטן  עד שהדרך היחידה לקרוא את התנ“ך הזה היא באמצעות מיקרוסקופ.

ובזכות היכולת למזער את התנ“ך, ניתן לשלב אותו בתור חלק אינטגרלי מתכשיטים רבים. דבר המעניק משמעות וערך מוסף לכל תכשיט. והאישה תמיד יודעת שהוא שם.

מי שעונדת תכשיטים בעלי משמעות שכזו, תוכל להתחבר אל העוצמה הפנימית ולקבל השראה. בכל רגע שבו תרגישי את התכשיט נוגע בעורך, תוכלו לזכור את האמונה, הנצחיות וההשגחה האלוהית.

תכשיטי קבלה לאישה - תכשיטים עם משמעות | ננו תכשיטים

תכשיטי קבלה לאישה, שרשרת עם תליון ותפילה לזיווג מושלם

מה היה לנו במאמר?
0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקה כרגעחזרה לחנות